Icon
Slider

O nas

podkreslenie_naglowka.png
str_gl_foto_o_nas2.png

Firma CNC TECHMILL specjalizuje się w precyzyjnej obróbce skrawaniem. Posiadamy park maszynowy składający się z nowoczesnych obrabiarek CNC umożliwiających produkcje skomplikowanych detali. Mając świadomość oczekiwań klientów przy każdym kolejnym obranym celu stawiamy poprzeczkę o stopień wyżej, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pasja do branży oraz zaangażowanie w każdy projekt spowodowały, że w ciągu kilku lat działalności na rynku firma stała się docenianym i wiarygodnym partnerem biznesowym.

   Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

PRECYZJA W WYKONANIU

podkreslenie_naglowka.png
Dzięki wieloletniej praktyce w branży, która przełożyła się na niezbędną wiedzę i umiejętności pozwalające zastosować odpowiednie podejście technologiczne, czas wykonywanych zleceń jest minimalny przy zachowaniu oczekiwanej precyzji w wykonaniu. Satysfakcja i zadowolenie Klientów z naszej pracy są dla nas bardzo ważne, dlatego terminowość oraz jakość świadczonych usług są dla nas fundamentalne.
str_gl_foto_precyzja_i_wykonanie.png

CIĄGŁY ROZWÓJ PRZEPISEM NA SUKCES

podkreslenie_naglowka.png
str_gl_foto_ciagly_rozwoj.png

Założeniem firmy jest świadczenie usług na jak najwyższym poziomie. Aby sprostać coraz to wyższym wymaganiom na rynku nie ma mowy o kompromisach, dlatego nowe inwestycje podnoszące poziom wyposażenia parku maszynowego oraz zaplecza technicznego zapewniają realizację założeń. Nieustannie dbamy o podnoszenie kwalifikacji naszej kadry pracowniczej poprzez odpowiednie szkolenia i kursy jednocześnie zapewniając odpowiednią motywację.

Terminowość

Bardzo ważnym elementem współpracy jest dotrzymywanie terminów realizowanych projektów, dlatego zwracamy szczególną uwagę, aby klienci otrzymywali zamówione zlecenia w terminie.