Przejdź do treści

O nas

Poznaj naszą historię

O nas

Nasza historia

Nasze początki

Podobnie jak Steve Jobs w swoich początkach, rozpoczynaliśmy naszą działalność w garażu. Był to skromny start, ale pełen determinacji i marzeń o przyszłości, w której nasza firma będzie mogła sprostać potrzebom licznych klientów. Nasze zaangażowanie, ciężka praca i inwestycje w rozwój oraz park maszynowy zaowocowały tym, że z biegiem lat CNC Techmill stał się rozpoznawalną i cenioną marką na rynku CNC.

Nasze wartości

Leszek: Trzecia Generacja Mistrzów Obróbki

Obróbka metalu to nie tylko moja profesja, ale przede wszystkim rodzinna tradycja przekazywana z pokolenia na pokolenie. Od mojego dziadka, przez ojca, aż po mnie – każdy z nas na swój sposób przyczyniał się do rozwoju tej sztuki. Moje korzenie sięgają tradycyjnych metod obróbki, gdzie moj ojciec, pracując na dziale utrzymania ruchu w fabryce Fiata, a później prowadząc własną pracownię pod Bydgoszczą, pokazał mi, jak wiele można osiągnąć dzięki ciężkiej pracy i zamiłowaniu do metalu. Pociągnąłem tę pasję dalej, rozwijając się w kierunku nowoczesnych technologii i specjalizując w obróbce metalu za pomocą zaawansowanych maszyn CNC.

Tomek: Od Zamiłowania do Projektowania i Mistrzostwa w Obróbce

Moja droga do zostania współzałożycielem CNC Techmill nie była mniej fascynująca. Determinacja i nieustępliwość pozwoliły mi zgłębić tajniki projektowania w systemach CAD i CAM. Moja przygoda z obróbką metalu rozpoczęła się w rodzinnym mieście, w firmie produkującej części do maszyn rolniczych. To właśnie tam, w kolejnej firmie narzędziowej, spotkałem Leszka. Nasza wspólna praca przez niemal dekadę, przeplatana moim stażem w Anglii, gdzie doskonaliłem umiejętności, zbudowała solidne fundamenty naszej przyszłej współpracy.